Fekusz

Fekusz to czas, w którym cała szkoła przestaje żyć tylko nauką. Przygotowania, próby, terminy, plakaty…Gdyby lepiej przyjrzeć się Dwunastkowiczom na kilka dni przed Festiwalem wprawne oko dostrzegłoby niejedną rozbieganą źrenicę, niejeden odcisk na dłoniach perkusistów, łyse placki na głowach reżyserów, których aktorzy nie nauczyli się roli, może nawet spuchnięte palce gitarzystów i zachrypnięte gardła solistów. Każdy wnosi to co ma, talent, chęci i ciężka praca… Fekusz to chwile kiedy cała Dwunastka się jednoczy…

Przegląd Teatralny 2023

Przegląd muzyczny 2019

Przegląd artystyczny 2019

Przegląd Twórczości Artystycznej Młodzieży – Przegląd Muzyczny 2018

FeKuSz 2018

Festiwal Kultury Szkolnej 2016

Przegląd Artystyczny młodzieży XII LO – 2016

Werdykt Jury Przeglądu Teatralnego FeKuSz 2016

Przegląd teatralny 2015