PODRĘCZNIKI na rok szkolny 2024/2025

Zestaw podręczników dla klasy pierwszej

W klasach starszych, podręczniki do nowego roku szkolnego są kontynuacją serii wydawniczych z poprzedniego. Nauczyciele kontynuujący lub podejmujący pracę z poszczególnymi oddziałami i grupami podają taką informacje do wiadomości uczniów przed zakończeniem zajęć dydaktycznych w poprzednim roku szkolnym lub na pierwszych zajęciach w nowym roku szkolnym. W razie najmniejszych wątpliwości proszę wstrzymać się z zakupem do września (dotyczy to zwłaszcza kosztownych podręczników do nauki języków obcych).

Uwagi:

Oznaczenia klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025:

A – medialno-artystyczna; B – psychologiczno-pedagogiczna; C – medyczna; D – sportowa; E – geograficzno-językowa; F – przyrodnicza

Rodziców uczniów klas pierwszych prosimy o tymczasowe wstrzymanie się z kupowaniem podręczników do języków obcych (Uczniów czeka test kwalifikujący do grup międzyoddziałowych).