ALCHEMIK 2014 – WYNIKI

14 marca 2014 roku w XII Liceum w Krakowie odbyła się kolejna już edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Alchemik”. Do zawodów stanęło 9 uczniów z klas drugich. Dziś znamy już wyniki rywalizacji!

Rezultaty zmagań z wiedzą chemiczną i przyrodniczą Dwunastkowiczów przedstawiają się następująco: najlepszy wynik w szkole uzyskała uczennica klasy medycznej: KATARZYNA DUDA, która zakończyła zawody z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tym samym status wyróżnionej na szczeblu krajowym.

Podobny, bardzo wysoki wynik uzyskała również ANNA KUSAJ, koleżanka Kasi z klasy.

Gratulujemy Wyróżnionym i wszystkim dziękujemy za konkursową aktywność.

SChXIILO

Ufamy, że uzyskane przez Was wyniki stanowić będą zachętę do kontynuowania i rozwijania waszych przyrodniczych zainteresowań i umiejętności i podejmowania nowych konkursowych wyzwań, czego serdecznie życzymy. Pamiątkowe dyplomy dla Wszystkich Uczestników zostaną rozdane przez nauczycieli chemii podczas najbliższych lekcji chemii.

Zapraszamy już za rok 🙂

P.S. Zapraszamy na stronę internetową projektu www.alchemik.suwikr.pl gdzie można podglądnąć zadania z jakimi zmagali się tegoroczni „Alchemicy”.