KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

Terminy indywidualnych konsultacji nauczycieli z rodzicami

w roku szkolnym 2020/2021

(każdorazowo prosimy o upewnienie się czy nauczyciel jest obecny w danym dniu,
możliwa nieobecność z powodu choroby, wycieczki itp.)

 

lp.
 nazwisko i imię  przedmiot  dzień
tygodnia
 godzina
  1  Arwanitidis Haralambos  psycholog  czwartek  12.05-12.50
  2  Batorski Marek  WoK  środa  14.05-14.50
  3  Białek Agata  matematyka poniedziałek   10.15-11.00
  4  Bondyra Katarzyna  j. hiszpański poniedziałek  11.10- 11.55
  5  Cupiał Jolanta  geografia  środa  9.20- 10.05
  6  Czyż Małgorzata  j. niemiecki  środa  8.00-8.45
  7  Grochal Leszek  fizyka, matematyka poniedziałek  11.10-11.55
 8  Grudzień Magdalena  wf   środa   11.10-11.55
 9  Grząba Ewa geografia  piątek  15.00-15.45
 10  Grzelak Marek  wf   czwartek  13.10- 13.55
 11  Habowska Aleksandra  biologia  wtorek   11.10- 11.55
 12  Herdzina Mirosława  j. polski  środa  15.00-15.45
 13  Horosin – Klamra Jolanta  j. polski  środa   9.20-10.05
 14  Janicka Aneta  j. angielski  wtorek  10.15- 11.00
 15  Janus Wojciech matematyka  piątek  10.15- 11.00
 16  Knott Bernadetta  j. francuski  czwartek   10.15- 11.00
 17  Konarska-Miazowska Anna  z-ca dyrektora,
j. niemiecki
 wtorek 12.05- 12.50
 18  Kowal Dominika  j. angielski  czwartek 10.15- 11.00
 19  Koźbiał Anna  religia  środa 14.05-14.50
 20  Koźbiał Barbara  j. niemiecki  czwartek   10.15- 11.00
 21  Kraszewska Marta  biologia  środa 12.05- 12.50
 22  Krawczyńska Agnieszka  j. włoski  środa 12.05- 12.50
 23  Lisak-Świstak Katarzyna  informatyka,
matematyka
 wtorek 12.05- 12.50
 24  Majcherek Adam  z-ca dyrektora,
geografia
 czwartek  13.10- 13.55
 25  Majda Iwona  historia  wtorek 14.05-14.50
 26  Majewska Katarzyna  j. angielski  piątek   11.55-12.40
 27   Mikos Małgorzata  j. polski  środa 12.05- 12.50
 28  Nazarewicz Małgorzata  wf  piątek 14.05 – 14.50
 29  Nazarkiewicz-Jakubowska Eliza  j. angielski  wtorek   13.10-13.55
 30  Nowak Ryszard  dyrektor Szkoły,
historia, HiS
poniedziałek 16.00 – 17.00
 31  x. Nowicki Sebastian  religia  środa 15.00- 15.45
 32  Obajtek Lucjan  historia  piątek  10.15- 11.00
 33  Okarmus Małgorzata  j. angielski   czwartek 10.15- 11.00
 34  Owsianka Paweł  j. angielski  środa  10.15-11.00
 35  Pacholec Paweł  wf  środa  15.50-16.35
 36  Peschak Anna  matematyka  czwartek  11.10- 11.55
 37  Piasecka Sylwia  chemia, informatyka  wtorek   11.10-11.55
 38  Pisarek Wiesław  WoS, HiS, PP   wtorek 14.05 – 14.50
 39  Płocica Magdalena  j. angielski poniedziałek   11.10-11.55
 40  Podgórska Renata  j. angielski  wtorek 13.10- 13.55
 41  Polak Agnieszka  matematyka  wtorek  11.10- 11.55
 42 Polak-Jakubas Magdalena  fizyka  wtorek 10.15- 11.00
 43  x. Polewka Krzysztof  religia poniedziałek   12.05- 12.50
 44  Raźny Sabina  j. polski poniedziałek   12.05- 12.50
 45  Romankiewicz Beata  chemia, przyroda  czwartek  11.10- 11.55
 46  Rudek Mariusz  EdB  wtorek 10.15- 11.00
 47  Smajek Renata  doradca zawod., psycholog  środa  9.20-10.05
 48  Stańdo Izabela  j. polski poniedziałek 15.00- 15.45
 49  Stawarz Joanna  biologia  środa 10.15- 11.00
 50  Szeliga Bogumiła  j. rosyjski, PP  czwartek 10.15- 11.00
 51  Świątek Agnieszka  j. angielski  wtorek 13.10- 13.55
 52  Tarkowska Katarzyna  j. włoski  wtorek  8.25-9.10
 53  Tulej – Malik Dorota  j. hiszpański  czwartek  10.15- 11.00
 54  Wachulec Magdalena  informatyka  piątek  15.00- 15.45
 55  Werner Laura  j.polski  środa  11.10-11.55
 56  Wysoczański Adam  wf  piątek  13.10-13.55