Sportowe

 

Rok szkolny i czas wytężonej pracy naukowej dobiegają końca. Dzięki tej nieco swobodniejszej atmosferze młodzi sportowcy z klasy 1b mogli osobiście pochwalić się Dyrekcji XII Liceum swoimi krajowymi i międzynarodowymi sukcesami, o których już pisaliśmy na naszej stronie internetowej.

Przy popiersiu patrona Szkoły Cypriana Norwida zaprezentowali się w strojach kadry narodowej: Anna Niedbała (pchnięcie kulą- II miejsce w Pucharze Polski), Klaudia Siciarz (biegi przez płotki- trzeci wynik w Europie w kategorii juniorów młodszych) i Bartosz Oramus (chińskie sztuki walki- złoty i srebrny medal na Mistrzostwach Europy).

Trzeba przyznać, że zarówno stroje jak i ilość zaprezentowanych trofeów zrobiły na Dyrekcji ogromne wrażenie (a to tylko skromna część zdobytych medali i pucharów).

Pamiątkowe roześmiane zdjęcia to dobry prognostyk na przyszłość – mamy nadzieję, że okazji do kolejnych spotkań i gratulacji będzie więcej, tym bardziej że nasze dziewczęta wybierają się na Mistrzostwa Świata do Columbii!

Trzymamy kciuki i liczymy na złote medale!

SPORTOWE SUKCESY – ZAWODY LA

KOLEJNY SPORTOWY SUKCES XII LO

ZŁOTE DZIEWCZYNY Z DWUNASTKI