Klaudia Bar mistrzynią Krakowa w szachach!

26 października 2022 w ramach Licealiady odbyły się Mistrzostwa Krakowa Szkół Średnich w Szachach. Do rywalizacji zgłosiło się 36 placówek z Krakowa, które reprezentowało 72 uczennice i 71 uczniów. Zawody te rozgrywane były w systemie siedmiorundowym, po 15 min dla zawodnika na partię.

Naszą szkołę w reprezentowali Klaudia Bar (1C), Natalia Duniec (2B), Witold Kosowski (1D) i Artem Hryniuk (2A)

Rywalizacja szachowa zakończyła się ogromnym sukcesem naszej uczennicy z klasy 1 C, Klaudii Bar, która, wygrywając wszystkie siedem partii uzyskała 7 punktów i została Mistrzynią Krakowa Szkół Średnich w Szachach.

Należy także podkreślić zaangażowanie i walkę pozostałych reprezentantów: Natalia Duniec zdobyła 4 pkt, Artem Hryniuk 3 pkt, a  Witold Kosowski 2 pkt.

Gratulujemy sukcesu naszym Dwunastkowiczom i liczymy na kolejne w następnych latach.