SPORTOWE SUKCESY – ZAWODY LA

Pierwsze sportowe zmagania w nowym roku szkolnym już za nami. W I rzucie ligi lekkoatletycznej drużyna XII LO zajmuje 2 miejsce, tracąc tylko 9 pkt. do Zespołu Szkół Łączności. Zespół dziewcząt zajmuje po ambitnej walce równie wysokie czwarte miejsce. Indywidualnie zdobyliśmy również kilka medali: złoty medal sztafeta męska 4x100m w składzie: Wiktor Salamonowicz 2D, Bartosz Czarnecki 3B, Jakub Kozera 3F, Łukasz Słaboński 3D, złoty medal w skoku w dal – Łukasz Słaboński 3D, złoty medal w pchnięciu kulą – Jakub Klita 1D, złoty medal 100m – Wiktor Salamonowicz 2D, złoty medal 100m – Klaudia Siciarz 3B oraz srebrny medal w pchnięciu kulą – Wioletta Rachwalik 3D.
W zmaganiach na poziomie Małopolski w Licealiadzie Lekkoatletycznej należały do nas także wspaniałe wyniki:

1 miejsce sztafeta 4x100m chłopców
1 miejsce pchniecie kulą Wioletta Rachwalik
1 miejsce 100 m – Klaudia Siciarz
3 miejsce 400 m – Bartosz Czarnecki
2 miejsce w pchnięciu kulą – Jakub Klita
2 miejsce w skoku w da l- Łukasz Słaboński
4 miejsce sztafeta 4x100m dziewcząt

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.