Tradycyjna Gra Miejska naszych uczniów, organizowana przez Sekcję Historii XII LO, odbyła się tym razem w krakowskiej dzielnicy „Zwierzyniec”. Drużyny klas trzecich zmagały się o tytuł Wielkiego Łowczego Koronnego, tropiąc w tkance miejskiej dzielnicy, ślady zwierząt, ludzi, wydarzeń, a nawet [Czytaj dalej...]









