Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

Po wakacjach, pełnych radości i chwil wypoczynku, nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości, która może być równie barwna i inspirująca.

W poniedziałek 2 września o godz. 9.30 nastąpiła inauguracja nowego roku szkolnego. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się od powitania nowych uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasistów przyjęli do Dwunastkowej rodziny Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Samorząd Uczniowski. Zgodnie z obyczajem XII Liceum Pani Dyrektor Anna Konarska-Miazowska obdarowała dwunastu najlepiej zrekrutowanych Tuzinków okazjonalnymi upominkami.

Po oficjalnej uroczystości nieco onieśmieleni, ale ciekawi tego, co przyniesie nowe, uczniowie klas pierwszych udali się z wychowawcami na pierwszą wspólną lekcję wychowawczą.

Starsi uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny z wychowawcami w swoich salach.

Na nowy rok szkolny 2024/2025 życzymy Wam, drodzy Uczniowie, odwagi w dążeniu do celów, powodzenia w realizacji planów i marzeń oraz wielu powodów do satysfakcji. Niech ten czas będzie pełen inspiracji, motywacji i osiągnięć na każdym etapie edukacji.