Catering obiadowy – informacja

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

Informujemy, że od dnia 2 września 2024 w naszej szkole można zamawiać obiady w formie cateringu w firmie zewnętrznej. Opieki nad naszymi żołądkami podjęła się nowa firma – SIGMA Catering/Panorama Resto Club (ul. Urbanowicza 4, Kraków), która przygotowała dla Państwa ofertę cenową i zasady zamawiania posiłków.

OFERTA I ZASADY WSPÓŁPRACY

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do składania zamówień dla Uczniów w wybrane dni.

Szkoła nie pośredniczy w składaniu zamówień, jest to Państwa prywatna współpraca z firmą dostarczającą posiłki.

Wszystkie obiady na dany dzień będą dostarczane tuż przed godziną 12.50 (czyli na długą przerwę) do pomieszczeń byłej stołówki szkolnej i tam na długiej przerwie będzie można je odebrać.

Jadłospis będzie w miarę możliwości umieszczany na naszym fanpage szkolnym. Tutaj udostępniamy tylko menu na pierwszy tydzień września.

Jest możliwość zamówienia samej zupy lub samego drugiego dania. 🙂