Dzień Otwarty 2024!

W sobotę 6 kwietnia od godziny 10:00 gościliśmy w naszej szkole tłumnie przybyłych ósmoklasistów wraz z ich rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z naszymi propozycjami na nadchodzący rok szkolny, spotkać z Dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz wolontariuszami z klas pierwszych, drugich, trzecich, a nawet z tegorocznymi maturzystami. O godzinie 11:00 nastąpiło uroczyste powitanie licznie zgromadzonych gości przez Panią Dyrektor Annę Konarską-Miazowska, następnie przemawiała Pani Wicedyrektor Sylwia Piasecka, która przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły oraz Pan Wicedyrektor Adam Majcherek, który wyjaśnił przyszłym kandydatom zawiłości związane z rekrutacją. Nie zabrakło elementu artystycznego – całość uświetniły występy wokalno-taneczne prezentowane przez naszych uczniów, a przygotowane pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Nazarewicz. Szczególnie wartościowe okazały się rozmowy nieformalne z przedstawicielami klas o różnych profilach – kandydaci mogli się dokładnie dopytać o program profilu, nauczycieli, atmosferę w szkole oraz obóz integracyjny dla klas pierwszych, który dostarcza zawsze niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że przyszli kandydaci będą chcieli się z nami zobaczyć, tym razem na dłużej, już we wrześniu!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZEJ SZKOŁY!