Orszak Mikołajkowy

Uczniowie klasy 2D z pomocą Hani z 3C oraz Igi (przebranej za reniferka) oraz Franka z 1A uczestniczyli 6 grudnia w ciekawym przedsięwzięciu. Przebrani i rozśpiewani z 45 prezentami, których zebranie możliwe było przy wsparciu uczniów z klas 2C i 3D, stworzyli orszak mikołajowy dla dzieci z niepełnosprawnościami ze Szkoły Specjalnej. Radości i wdzięczności jaką mogliśmy odczuć tego dnia długo nie zapomnimy.  Dziękujemy  wszystkim za wsparcie, a mojej klasie jestem wdzięczna za te przeżycia. Udało nam się również przy pomocy ludzi dobrego serca z naszej szkoły obdarować jedną rodzinę paczkami z produktami potrzebnymi i miłymi niespodziankami. Warto pomagać! Pamiętajmy o innych nie tylko o sobie.

Magdalena Grudzień