Spotkanie z Wolontariuszkami Fundacji Człowiek dla Zwierząt

W dniach 7 i 8 listopada 2023 roku odwiedzili szkołę wyjątkowi goście. Były to wolontariuszki Fundacji Człowiek dla Zwierząt z Łętkowic, panie A. Pachacz , D. Narkiewicz , A. Tokarz oraz Z. Iwulska wraz z suczką Luką. Wolontariuszki prowadziły zajęcia edukacyjne z uczniami klas drugich i trzecich, na których opowiadały o pomocy udzielanej pokrzywdzonym zwierzętom, codziennej pracy w ośrodku, poszukiwaniu odpowiednich opiekunów oraz o tym dlaczego warto poświęcić swój czas dla zwierząt. Pani Dyrektor Anna Konarska Miazowska przekazała pracownikom Fundacji pieniądze zebrane w czasie ubiegłorocznej kwesty, uczniowie zaś dołączyli paczkę z rzeczami niezbędnymi dla zwierząt.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach na rzecz Fundacji Człowiek dla zwierząt.