Sportowcy czy Naukowcy?

W dniu dzisiejszym (20 września 2023) Zespół XII LO w siatkówce dziewcząt pod opieką trenera Pawła Pacholca wziął udział w Turnieju piłki siatkowej UEK w formie – zostań sportowcem-naukowcem 2.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które zostały rozlosowane do 2 grup po 4 zespoły. Nasz zespół wraz z VIII LO, XXIV LO i XLIV LO trafił do grupy A. Drużyna XII LO zakończyła zmagania w fazie eliminacyjnej z dwoma przegranymi i jedną wygraną co dało 3 miejsce w grupie i brak awansu do fazy finałowej. XII LO – XXIV LO 0-2 XII LO – XLIV LO 2-0 XII LO – VIII LO 0-2

W dzisiejszym dniu nie wynik, a możliwość wspólnej gry w nowym składzie było dla dziewczyn najważniejsze 🙂 To pierwszy turniej towarzyski i traktujemy go jako formę treningu. Na wyniki przyjdzie czas, a te najważniejsze rozgrywki dopiero przed nami. Dziękujemy dziewczynom za udział w zawodach i życzymy powodzenia w następnych turniejach 🏐

Drużyna wystąpiła w składzie:

1. Kunc Julita 2. Bilska Nikola 3. Czarnecka Natalia 4. Nawalany Karolina 5. Obłój Julia 6. Ryńca Dominika 7. Lis Karolina 8. Smajek Natalia 9. Wnęk Wiktoria Trener: Paweł Pacholec