Czynimy dobro – odsłona I

Nowy rok szkolny wciąż próbuje postawić swoje pierwsze pewne kroki, a tutaj już pierwsza w tym roku otwarta akcja honorowego oddawania krwi za nami! Dzisiaj (6IX2023) w naszej sali gimnastycznej gościliśmy lekarzy, pielęgniarki i obsługę techniczną z Terenowej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie oraz przedstawicieli Hutniczego Klubu Honorowych Dawców Krwi. Od godziny dziewiątej pracowali oni aby wszyscy Młodzi Chętni krwiodawcy, nasi uczniowie i uczniowie sąsiedniego Zespołu Szkół Ekonomicznych Nr 2, mogli zostać rzetelnie przetestowani, zbadani i zakwalifikowani do oddania krwi. Piękna pogoda za oknem sprzyjała i z pewnością miała swoja małą cegiełkę w tym, że odwiedzili nas w niemałej liczbie także Absolwenci z poprzedniego roku.

Jak zawsze można było na Was liczyć!

Barwa dla Wszystkich. Dobro powraca.

Dziękujemy 🙂