Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Troszkę później niż zwykle pożegnaliśmy w tym roku wakacje. Głowa jeszcze pełna pięknych, letnich wspomnień, a tu nieuchronnie nadchodzi czas powrotu do codziennych, szkolnych wyzwań i obowiązków.

4 września o godz. 9.00 powitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasistów przyjęli do Dwunastkowej rodziny Dyrekcja,
Wychowawcy, Nauczyciele oraz Samorząd Uczniowski. Zgodnie z tradycją XII Liceum Pani Dyrektor Anna Konarska-Miazowska obdarowała dwunastu najlepiej zrekrutowanych Tuzinków okazjonalnymi upominkami.
Po oficjalnej uroczystości nieco onieśmieleni, ale ciekawi tego, co przyniesie nowe Uczniowie klas pierwszych udali się z Wychowawcami na pierwszą wspólną lekcję wychowawczą.

Starsi Uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny z Wychowawcami w swoich klasach.

Szkoła zatętniła dziś życiem, mlodzieńczą energią, wiarą i nadzieją na nadchodzący piękny, szkolny czas, który przyniesie satysfakcję, radość ze zdobywanej wiedzy oraz zrozumienie potęgi przyjaźni.
I tego całej społeczności XII Liceum życzymy. Niech to będzie rok pełen wzajemnej życzliwości, szacunku i wspierania się w osiąganiu założonych sobie celów.

Szczęśliwego i owocnego Nowego Roku 2023/2024!
Powodzenia!