CZYNIMY DOBRO – Otwarte akcje krwiodawstwa w XII LO w 2023/2024.

Nasza szkoła od wielu lat, rok w rok organizuje co najmniej trzy otwarte akcje honorowego oddawania krwi. Biorą w nich udział pełnoletni Dwunastkowicze, członkowie ich rodzin, przyjaciele i znajomi a także Uczniowie sąsiadującego z nami Zespołu Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Krakowie.

Stojąc na progu nowego roku szkolnego pragniemy WSZYSTKICH Państwa serdecznie zaprosić na trzy zaplanowane w związku z tym akcje:

6 WRZEŚNIA 2023 (środa) – godzina 9-12

8 listopada 2023 (środa) – godzina 9-12

6 marca 2024 (środa) – godzina 9-12

Wszystkie akcje odbywają się w sali gimnastycznej szkoły.

Na Chętnych Krwiodawców czekać będą: ekipa Terenowej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Członkowie Hutniczego Klubu Honorowych Dawców Krwi, ale nade wszystko potrzebujący tego bezcennego leku, nasi Bliźni – Biorcy. 🙂

Wierzę, że nie zawiedziemy! Do zobaczenia!♥