Dzień Otwarty w Dwunastce!

W sobotę 22 kwietnia od godziny 10:00 gościliśmy w naszej szkole ósmoklasistów wraz z ich rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną szkoły, spotkać z Dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz uczniami klas pierwszych, drugich, trzecich czy czwartych. O godzinie 11:00 nastąpiło uroczyste powitanie licznie zgromadzonych gości przez Pana Wicedyrektora Adama Majcherka, następnie przemawiała Pani Dyrektor Anna Konarska-Miazowska oraz Pani Wicedyrektor Sylwia Piasecka. Nie zabrakło elementu artystycznego – całość uświetniły występy wokalno-taneczne prezentowane przez naszych uczniów, a przygotowane pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Nazarewicz. Szczególnie wartościowe okazały się rozmowy nieformalne z przedstawicielami klas o różnych profilach – kandydaci mogli się dokładnie dopytać o program profilu, nauczycieli, atmosferę w szkole oraz obóz integracyjny dla klas pierwszych, który dostarcza zawsze niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że przyszli kandydaci będą chcieli się z nami zobaczyć, tym razem na dłużej, już we wrześniu!