XV Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych

 

W czwartek 16 lutego 2023 roku w godzinach od 8:00 do 14:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego w Krakowie na osiedlu Spółdzielczym 6 odbędą się XV Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych, podczas których wszyscy ósmoklasiści oraz ich rodzice będą mieli szansę poznać bliżej szkoły średnie z Nowej Huty. 

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie przy stoisku XII Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, które będzie można znaleźć w Sali Gimnastycznej! 

 

Jednocześnie przypominamy, że już 22 kwietnia 2023 w sobotę odbędzie się Dzień Otwarty XII LO, w czasie którego uczniowie i wszyscy zainteresowani będą mieli szansę zapoznać się z naszą szkołą oraz kadrą pedagogiczną!