Studniówka 2023!

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi…”

Dnia 28 stycznia bieżącego roku w samym sercu Karkowa, na Miasteczku Studenckim AGH w Klubie Studio, odbył się Bal Studniówkowy, w którym uczestniczyli Uczniowie i Uczennice XII Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida. Wydarzeniu towarzyszyła nie tylko podniosła atmosfera, ale również piękne balowe suknie, garnitury czy modne fryzury. Ponadto wspaniała muzyka, śpiew, taniec, błyski świateł i oczywiście uroczysty polonez sprawiły, że bal ten na długo zapadnie w pamięci nie tylko obecnym maturzystom, ale również całej społeczności szkolnej. Uczniowie mieli co świętować – 4 lata wytężonej nauki, nieprzespanych nocy, łez, ale i śmiechu okraszonego satysfakcją z odnoszonych małych i dużych sukcesów. Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonała Pani Dyrektor Anna Konarska-Miazowska, która wznosząc symboliczny toast życzyła zebranej młodzieży przede wszystkim udanej zabawy, ale również znakomicie zdanej matury i wielu sukcesów. Całkowitym zaskoczeniem dla zebranych gości okazał się przygotowany przez uczniów krótki programem artystyczny, który niesamowicie wzruszył zebrane Grono Pedagogiczne. Nie obyło się bez podziękowań dla wychowawców, którzy nie kryli łez wzruszenia, radości i szczęścia. Były to niesamowite chwile refleksji nad tym, co mija oraz zadumy nad tym, co przyniesie czas. Całej uroczystości towarzyszyła niezwykle przyjemna atmosfera i wyjątkowo klimatyczny nastrój.

Droga młodzieży, dziękujemy i trzymamy za Was kciuki podczas egzaminu maturalnego. Z całego serca życzymy Wam wszystkim wspaniałych wyników, dostania się na wymarzone uczelnie, a w przyszłości wielu zawodowych sukcesów oraz podejmowania mądrych życiowych decyzji. Mamy nadzieję, że każdy z Was spełni swoje marzenia i odważy się po nie sięgnąć. A czas wytężonej nauki przyniesie powody do dumy i zadowolenia.

To była wyjątkowa noc.