Podziękowanie dla Wielkich Serc Dwunastkowiczów

Jak co roku, od wielu już lat Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza świąteczne kartki bożonarodzeniowe. Całkowity dochód ze sprzedaży kartek na Boże Narodzenie przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17.

Społeczność Norwida, także w tym roku aktywnie włączyła się w sprzedaż i dystrybucję kartek. Udało się rozprowadzić 750 karteczek świątecznych z motywami religijnymi, ze stroikami świątecznymi, choinkami, aniołkami, bałwankami, kartek noworocznych a także specjalnych unikatowych, z motywami Krakowa.

                                 

Wolontariusze pracowali w murach szkoły i poza nią. Duże ukłony dla zaangażowanych uczniów, Wychowawców i wszystkich Przyjaciół XII LO. Specjalne podziękowania dla Pani prof. Iwony Majdy oraz klasy 1E. ♥

Dzięki Wam, za sprzedane kartki jako fizyczne wsparcie pozostającego w kłopotach finansowych Hospicjum wpłynie kwota ponad 5000 złotych.!!! Brawo!!! ♥

Dziękujemy za wrażliwe serca i dołączamy się do życzeń od Fundacji… Liczą się czyny, więcej słów nie potrzeba!!!