Obóz Tylko Dla Orłów 2022

W poniedziałek 24 października rozpoczął się obóz dla Orłów z Dwunastki. Już pierwszy dzień dostarczył wiele wrażeń. Zwiedzaliśmy jeden z najstarszych drewnianych kościołów w Polsce, w małej miejscowości Dębno, a drogę umilały nam przystanki na oglądanie schodzących z hal owieczek. 

O świcie, drugiego dnia, wyruszyliśmy w trasę na szczyt Runek. Długa wędrówka przyniosła w nagrodę piękne widoki na Jezioro Czorsztyńskie i jego okolicę. W środę przejechaliśmy do Sromowiec Niżnych, aby tam rozpocząć kolejny aktywny dzień. Przeszliśmy na stronę słowacką żeby zwiedzić Czerwony Klasztor i ruszyliśmy w dalszą drogę. Spacer przełomem Dunajca doprowadził nas aż do Szczawnicy, gdzie główną atrakcję stanowiła Pijalnia Wód Leczniczych. Obóz minął bardzo szybko. Mimo że był fizycznie intensywny, uważamy go za bardzo udany! DZIĘKUJEMY! 

Uczestniczki z klasy 3c