Witaj Szkoło!

WITAJ SZKOŁO!

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Jeszcze letnia aura, jeszcze wspomnienie wakacyjnych podróży i rekreacji, a tymczasem pora wracać do Szkoły po nowe wyzwania i inspiracje naukowe, artystyczne, sportowe.

Dzisiaj o godz. 10.00, w piękny wrześniowy poranek, przed budynkiem szkolnym powitaliśmy Pierwszoklasistów – nowych, nieco onieśmielonych, ale pełnych radości, Uczniów XII LO. Ceremonię powitania otworzyła Pani Prof. Małgorzata Nazarewicz. Życzenia zapału do nauki i rozwoju złożyła Pani Dyrektor Anna Konarska-Miazowska, która, najlepiej zrekrutowanym „Tuzinkom”, uroczyście wręczyła tradycyjne firmowe upominki. Głos zabrała także Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, zapraszając młodszych Kolegów i Koleżanki do grona społeczności szkolnej. Nowych uczniów powitali też Wychowawcy oraz Nauczyciele uczący Pierwszoklasistów.

Uczniowie klas II, III i IV spotkali się z Wychowawcami w swoich klasach.

Mury Dwunastki wypełniły się dzisiaj młodzieńczą energią.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim Uczniom zapału do odkrywania i rozwijania swoich talentów oraz pasji, mądrego odkrywania świata w poszukiwaniu dróg swego rozwoju, realizacji zamierzeń, chęci do zmagań i czerpania radości ze zdobywanej wiedzy, wiary w swoje możliwości w przyjaznej atmosferze XII Liceum. Nauczycielom – satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z osiągnięć Podopiecznych.

Rok szkolny 2022/2023 uznajemy za otwarty! Powodzenia!

jhk