Kandydaci zakwalifikowani – ważne informacje!

Przypominamy, że ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia Kandydata zakwalifikowanego do XII Liceum jest dostarczenie do sekretariatu szkoły następujących dokumentów:

I. Oryginał Świadectwa ukończenia szkoły podstawowej;

II. Oryginał Zaświadczenia o uzyskanych wynikach z egzaminu ósmoklasisty,

III. 2 zdjęcia (podpisane na odwrocie),

IV. Karta zdrowia dziecka,

V. Teczka ucznia XII LO – POBIERZ DRUK

VI. Ankieta Rodzica ucznia XII LO – POBIERZ DRUK

VII. Karta informacyjna (tylko Uczniowie spoza terenu Gminy Miasta Kraków) – POBIERZ DRUK

Wyżej wymienione dokumenty będą przyjmowane w sekretariacie szkoły w dniach od 19 do 25 lipca 2022. (prosimy o dostarczenie ich w koszulce)

Informujemy, że w tym okresie Sekretariat Szkoły będzie dla Państwa czynny w dni powszednie (pon-pt), w godzinach od 9.00 do 14.00

Od dnia 26 lipca godziny otwarcia sekretariatu – od 9.00 do 13.00

Serdecznie zapraszamy 🙂

UWAGA!

W dniach 24 IX-2 X 2022 odbędzie się obóz integracyjny dla uczniów wszystkich klas pierwszych w XII LO. Wstępną informację wraz z kosztem wyjazdu uzyskacie Państwo w sekretariacie szkoły podczas składania dokumentów.