Artystyczna Dwunastka!

We wtorek 24 maja w Teatrze Groteska odbyła się gala 42. edycji Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy w Krakowie. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie XII Liceum, którymi opiekowała się Pani Małgorzata Nazarewicz.

W kategorii Muzyka Grand Prix wyróżniony został Filip Grodowski  z klasy 2E, natomiast Specjalną Nagrodę Sceny I Młodzieżowego Domu Kultury im A. Bursy otrzymała Hanna Tyrańska z klasy 2C. W kategorii Teatr wyróżnienie otrzymała klasa 3c za spektakl „Korona” w reżyserii Emilii Witowskiej.

W eliminacjach 42. edycji Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży naszą szkołę reprezentowali również:

  • w kategorii Taniec – Kalina Bernatowicz z klasy 2C
  • w kategorii Muzyka – Victoria Motyka z klasy 2A oraz Aleksandra Rodacka  z klasy 1 B
  • w kategorii Teatr – klasa 2C oraz klasa 3A.

Wielkie uznanie i szczere gratulacje dla nagrodzonych uczniów oraz wszystkich uczestników!