Relacja z Dnia Otwartego 2022

Dzień otwarty XII LO już za nami!

Dzisiaj w godzinach południowych mury naszej szkoły odwiedzili ósmoklasiści wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi, a nawet czworonożnymi pupilami. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną naszej szkoły, spotkać z Dyrektorem Ryszardem Nowakiem, nauczycielami oraz uczniami klas pierwszych, drugich i trzecich.

O godzinie 11:00 na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie informacyjne z Dyrekcją, Komisją Rekrutacyjną i gronem pedagogicznym. Nie zabrakło elementu artystycznego – całość uświetniły występy wokalno-taneczne prezentowane przez naszych uczniów, a przygotowane pod czujnym okiem pani Małgorzaty Nazarewicz. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się rozmowy z przedstawicielami klas o różnych profilach – kandydaci mogli się dokładnie dopytać o program, nauczycieli, atmosferę w szkole oraz obóz integracyjny dla klas pierwszych, który dostarcza zawsze niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że przyszli kandydaci będą chcieli się z nami zobaczyć, tym razem na dłużej, już we wrześniu!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZEJ SZKOŁY!