WRACAMY DO GRY!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Tradycją naszej szkoły jest wspieranie inicjatyw Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pandemia, nauczanie zdalne i hybrydowe przez ostatnie dwa lata mocno ograniczyły funkcjonowanie jednego z większych orkiestrowych sztabów w Nowej Hucie. Ale znów wracamy do gry! 😉 😉 😉 

Tegoroczny, a zarazem okrągły 30-sty Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Razem z Orkiestrą zagramy i my – społeczność Norwidowskiej Dwunastki!

Organizujemy następujące zbiórki na szczytny cel Fundacji:

  • internetową zbiórkę pieniędzy do e-skarbonki
  • zbiórkę pieniędzy do Sztabowej Puszki Stacjonarnej, do której można wpłacać datki w bibliotece szkolnej

 

e- skarbonka XII Liceum Ogólnokształcącego

Wpłat do e-sakrbonki można dokonywać do dnia 30 stycznia 2022 roku włącznie.

Wpłat do Sztabowej Puszki Stacjonarnej można dokonywać do dnia 28 stycznia 2022 roku przychodząc do budynku XII Liceum.

Serdecznie zapraszamy całą naszą społeczność szkolną do włączenia się w akcję.

Wiemy, że macie ogromne serca! 🙂

 

Koordynatorzy akcji:

Aleksandra Habowska, Sylwia Piasecka