Prosty gest ale bezcenny.

Z dumą możemy powiedzieć, że ten rok szkolny rozpoczęliśmy z sercem! Dzisiaj w naszej szkole odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Uczestnicy w bardzo dużej liczbie byli Dawcami pierwszorazowymi. Ci młodzi Ludzie nie zawahali się odpowiedzieć TAK na apel Organizatorów dając tym samym świadectwo swojej ogromnej dojrzałości na długie miesiące przed czekającym ich formalnym egzaminem dojrzałości. Dziękujemy Wam za Waszą obecność, za ten najprostszy gest, który dla Drugiego Człowieka nie ma ceny 🙂 Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich, których zaangażowanie pozwoliło na to aby ta akcja mogła się bezpiecznie odbyć. To nie tylko Dawcy, dla których niskie ukłony ale także spora grupka osób współpracujących, których gotowość do pracy i trwanie na posterunku jest równie ważne.

SKŁADAMY NA WASZE RĘCE SERDECZNE DZIĘKUJĘ 🙂 🙂 🙂

I mówimy…”do zobaczenia wkrótce”…