Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

To był dziwny rok: rok pandemii, zdalnego nauczania, rok braku zwykłych kontaktów z nauczycielami oraz koleżankami i kolegami z klasy. Rok, który mamy za sobą, był czasem zmagania się z zawodnym sprzętem elektronicznym i z atrakcjami domowego otoczenia rozpraszającymi uwagę mniej skupionych na pilnej nauce. Był więc też szansą udowodnienia – przede wszystkim sobie – dojrzałego podejścia do nauki, odpowiedzialności, samodzielności i siły charakteru.

25 czerwca 2021 roku, podsumowując dziwny rok 2020/2021, pan dyrektor Ryszard Nowak docenił wysokie wyniki, zwłaszcza sporej grupy uczniów, którzy odebrali świadectwa z wyróżnieniem. Zauważył także zasługi nauczycieli, którzy wspierali młodzież, nagradzając wysiłki pogodnymi ocenami. Wyraził nadzieję, że trudna tegoroczna praca nauczycieli i uczniów będzie miała owocne przełożenie na osiągnięcia w kolejnym okresie.

2021 rok to również jubileuszowy czas 200-lecia urodzin Cypriana Norwida, Patrona naszej szkoły. W związku z tym w upamiętnienie postaci i twórczości Norwida jako wszechstronnego artysty włączyli się bardzo liczni uczestnicy konkursów organizowanych i ocenianych przez grono nauczycieli pod światłym kierunkiem pani profesor Jolanty Horosin-Klamry. Za sukcesy w konkursach: plastycznym, recytatorskim i graficznym – zwycięzcy odebrali nagrody.

To był dziwny rok i niech pozostanie wyjątkowy. Żegnamy się ze szkołą na okres wakacji z nadzieją, że następny rok nauki będzie zupełnie zwyczajny.

Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć: