ODDAWANIE KRWI – zmiany w harmonogramie akcji

Nasi Kochani Krwiodawcy…

Z uwagi na sytuację panującą w kraju z powodu epidemii i funkcjonowanie szkół w systemie niestacjonarnym (nauczanie zdalne), kierując się dbałością o Wasze zdrowie i życie oraz ograniczeniami prawnymi, zmuszeni jesteśmy ODWOŁAĆ planowaną na 12 stycznia 2021 roku szkolną AKCJĘ ODDAWANIA KRWI w XII Liceum.

W tym terminie w murach naszej szkoły nie będzie możliwe oddanie krwi. Niestety w związku z „usztywnionym kalendarzem” Terenowej Stacji Krwiodawstwa termin zastępczy za odwołaną akcję nie zostanie wyznaczony.

TERMINY POZOSTAŁYCH AKCJI, NA TĄ CHWILĘ, POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN! ZAPRASZAMY JUŻ 10 MARCA 2021.

Za niedogodności przepraszamy 🙂

Informujemy jednocześnie, że Hutniczy Klub Honorowego Krwiodawstwa w najbliższy czwartek – tj. 3 grudnia 2020 organizuje możliwość oddania krwi. Przed bramą główną Huty im. T. Sendzimira w godzinach od 10 do 15 będzie czekał na Chętnych autokar – KRWIOBUS, w którym przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego będzie można podzielić się swoja krwią z potrzebującymi.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

W imieniu XII LO

oraz Hutniczego Klubu HDK

Sylwia Piasecka