TROCHĘ WIĘCEJ O NAS DLA WAS

Drodzy Kandydaci…

Liceum…to tylko krótki okres, przystanek przy drodze do dalszej nauki, do fajnych, wymarzonych studiów. Przypada na czas Waszych najburzliwszych zmian osobowościowych, wtedy kiedy najpilniej poszukujecie swojego miejsca na ziemi, krystalizujecie swoje pasje, definiujecie i rozwijacie osobiste zainteresowania oraz gorliwie szukacie odpowiedzi na trudne pytania…

Nauka to tylko jeden aspekt Waszego rozwoju…bardzo ważny, ale jeden… 😉

Wkraczając w dorosły świat warto opierać się na solidnych fundamentach. I właśnie cztery lata pobytu w liceum są też po to aby je w swoim życiu zbudować. A dobra szkoła to taka, która daje takie możliwości!

Wybierzcie mądrze!

Społeczność XII LO dba o Innych

ZOBACZ – DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Dwunastka dba o rozwój fizyczny i zaszczepia ducha zdrowej rywalizacji

ZOBACZ – SPORT W DWUANSTCE