OKO Norwida nr 5

Oto znów jesteśmy! Przed Wami piąty numer „OKA NORWIDA”, a pierwszy w tym roku szkolnym! Do dotychczasowego trzonu, który stanowili uczniowie obecnej klasy IIA dołączają nowi z klasy IA3. A jakże! Profil medialno-artystyczny zobowiązuje. Tak jak w ubiegłym roku, zapraszamy do współpracy wszystkich – liczymy na Wasze artykuły, recenzje, wiersze, grafiki.

Obecny numer poświęciliśmy kilku aktualnym we wrześniu i październiku sprawom.

Po pierwsze, uczniowie klas pierwszych zdobywają swoje pierwsze oceny, ale przecież sami formułują swoje własne.

Spośród Wydarzeń wybraliśmy na pierwszym miejscu projekt edukacyjny klasy IIA – ŁÓDŹ FILMOWA. W numerze nie mogło zabraknąć najważniejszego dla klas pierwszych wydarzenia – OBOZU INTEGRACYJNEGO i KONKURSU MITOLOGICZNEGO. Artykuły autorstwa nowych członków redakcji. Polecamy!

We wrześniu odbyło się autorskie spotkanie z redaktorem naczelnym dziennika „Rzeczpospolita”, poetą, prozaikiem, muzykiem a przy okazji absolwentem XII-stki BOGUSŁAWEM CHRABOTĄ, w którym członkowie Naszej Redakcji mieli przyjemność brać udział i zadać kilka pytań, ważnych z punktu widzenia początkujących dziennikarzy, a także uczniów tego samego Liceum.

Znajdziecie tu także artykuł o wyborach do SAMORZĄDU SZKOLNEGO.

A w dziale Nasza Twórczość tym razem utalentowani graficy z klas pierwszych!

Zapraszamy do lektury,
Wasza Redakcja.

Numer aktualny

OKO 5

Numery archiwalne:

OKO 1 OKO 2 OKO 3 OKO 4