Viva España !!!

Na przełomie września i października 2019 roku uczniowie klas z rozszerzoną geografią tj. 3D i 3E, pod opieką wychowawców : profesor Jolanty Cupiał i profesor Magdaleny Płocicy oraz profesor Katarzyny Lisak-Świstak i profesor Małgorzaty Czyż, przebywali na obozie krajoznawczo-turystycznym w Lloret de Mar w Hiszpanii. Uczestnikami obozu było także kilka osób z innych klas oraz dwoje absolwentów naszej szkoły. Program wycieczki obejmował zwiedzanie najważniejszych atrakcji turystycznych Katalonii. Podziwialiśmy zabytki w Barcelonie, Tossa de Mar, Figueres – miasto Salvadora Dali oraz Montserrat.  Dodatkowym punktem naszego obozu był pobyt w pięknej Prowansji. Zwiedzaliśmy Niceę – stolicę Lazurowego Wybrzeża, skąd pojechaliśmy do Monako – drugiego po Watykanie najmniejszego państwa – miasta. Tam zwiedziliśmy Monte Carlo. Łącznie cała trasa naszego wyjazdu wyniosła aż 6 tysięcy kilometrów!

Poniżej prezentujemy wybrane fotografie z naszego wyjazdu :