OKO Norwida

Drodzy czytelnicy, oddajemy ostatni w tym roku (szkolnym) numer „OKA NORWIDA”, choć z  powodów od nas niezależnych wydajemy go z opóźnieniem. Cóż, trudno. Chcemy powrócić w nim do klimatu FeKuSzu, niezapomnianych przedstawień, skeczy, piosenek. Dodaliśmy także nowy dział – recenzje. Znajdziecie w nim propozycje lektur na wakacje. Dział Nasza Twórczość rozwija się. Julia Olaś z klasy I A nadesłała kolejne opowiadanie, o znamiennym tytule „Słodki balsam w kwiatach bzu”, a obok poezji anonimowych poetów XII-stki, swoimi pracami graficznymi dzieli się Anna Korbińska z klasy II A.

Życzymy wszystkim Naszym czytelnikom udanych wakacji, zapraszamy do lektury, a przede wszystkim do współpracy w przyszłym roku szkolnym.

Wasza Redakcja

Zachęcamy do lektury: OKO nr 4

Numery archiwalne:

 

 

 

 

 

 

Zobacz: OKO nr 3, OKO nr 2, OKO nr 1