OKO Norwida nr 3

Drodzy czytelnicy. Inspirowani zimową aurą, w oczekiwaniu na ostatni sezon „Gry o Tron”, oddajemy w Wasze ręce numer 3 naszego magazynu „OKO NORWIDA”. Tematem przewodnim tego numeru uczyniliśmy filmowe seriale. Czym jest „epoka seriali”, jak kręcić filmy, czy „Korona królów” może się podobać? Znajdziecie tu także wyniki ankiety, która przeprowadziliśmy wśród uczniów: co ogląda Dwunastka? Pani profesor Jolanta Horosin-Klamra wprowadzi Was w tajniki filmoznawcze. Jej lista dzieł, wartych obejrzenia jest imponująca.

Nie brak „gorących tematów”, Po pierwsze studniówka. Dziękujemy tym trzecioklasistom, którzy znaleźli czas by włączyć się w redakcję pisma. Pierwszoklasiści z kolei, dzielą się wrażeniami z końca I semestru.  

Poezją Dwunastka stoi. Nie może być inaczej, przecież jesteśmy szkołą imienia Cypriana Norwida. Swoją twórczością dzieli się Marta Podsiadło z klasy drugiej A.

Życzymy miłej lektury, a wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Następny numer w kwietniu.

Wasza Redakcja

 

 

 

 

 

 

Zobacz: OKO nr 3, OKO nr 2, OKO nr 1