OKO Norwida – czytajcie NOWY NUMER

Drodzy czytelnicy. Oddajemy w Wasze ręce numer 2 naszego magazynu „OKO Norwida”.  Pierwszy numer cieszył się dużym powodzeniem (300 wejść), za co szczerze dziękujemy. Mobilizuje to nas do jeszcze większej pracy. Chcemy by pismo ukazywało się regularnie, jako 2 miesięcznik.

Mamy nadzieję, że i ten numer Wam się spodoba. Zwiększyliśmy liczbę stron do 22! Na jego łamach uruchomiliśmy Kącik Gier, gdzie ogłaszamy I turniej XII LO w Hearthstone; zachęcamy poetów i prozaików do dzielenia się swoją Twórczością – oto ich debiuty (bądźcie wyrozumiali); ludzi z pasją do reklamy swoich zainteresowań (można się zarazić); chcemy wesprzeć Samorząd Uczniowski i jego nową przewodniczącą w planowanych inicjatywach.

Życzymy miłej lektury, i zachęcamy do współpracy. Następny numer już w lutym.

Wasza Redakcja

Zobacz: OKO nr 2, OKO nr 1