Dwunastka charytatywnie

Po nietuzinkowej AKCJI!

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zaprzyjaźniona z naszą szkołą Fundacja ,,Podaruj Życie” zorganizowała paczki świąteczne dla chorych w Szpitalu Rydgiera na oddziale onkologii , radiologii i hematologii . Nasi uczniowie z klasy 3F( Marcin Klęsk, Bartłomiej Szydlak, Bartłomiej Doliński) po raz kolejny pomogli Fundacji, rozdając paczki, niosąc dobre słowo i życzenia zdrowia dla chorych .
W ramach podziękowań za współpracę zostaliśmy zaproszeni na Spotkanie z Mikołajem zorganizowane przez Fundację ,,Podaruj Życie” dla dzieci po przeszczepie szpiku kostnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W miniony weekend po raz kolejny liczna grupa młodzieży z XII Liceum Ogólnokształcącego poświęciła swój czas i dobre serce , aby wspomóc Fundację ,,Brata Alberta” w zbiórce pieniędzy w sklepie Tesco na ul. Wielickiej w Krakowie. Bardzo dziękujemy , że można na naszych uczniów liczyć w każdej sytuacji i nie jest Wam obojętny los innych. ,,Dobrych ludzi nikt nie zapomina”.