OKO Norwida

Drodzy czytelnicy.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż w bieżącym roku szkolnym rozpoczynamy działalność szkolnego magazynu. Nazwaliśmy go „OKO Norwida”. Chcemy w nim poruszać nie tylko kwestie związane z wydarzeniami z życia szkoły, lecz także z Waszymi przemyśleniami, zainteresowaniami i osiągnięciami. Magazyn chcemy wydawać w formie elektronicznej, bez wersji papierowej, która musiałaby być skromniejsza. Taka forma wydaje się nam, lepiej dostosowaną do współczesnych nawyków czytelniczych.

Dziś publikujemy pierwszy numer magazynu. Dzielimy się w nim naszymi wrażeniami z pierwszych miesięcy pobytu w Dwunastce, szczególnie z Obozu integracyjnego klas pierwszych. Znajdziecie tu fotorelację ze Świnoujścia, artykuły o konkursie fotograficznym, mitologicznym, wywiad z Lambim.

Chwilowo nasza redakcja składa się z uczniów 1A, ale zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, by pismo stało się autentycznym głosem naszego pokolenia. Szukamy poetów, by na łamach tego magazynu zechcieli podzielić się swą twórczością; sportowców – liczymy na Wasze relacje z zawodów; grafików, by wzbogacić wizualne nasz magazyn; słowem wszystkich, którzy nie chcą pozostawać milczącym, anonimowym tłumem. A więc, towarzysze, do piór, pędzli, klawiatur … 

Wasza Redakcja

https://www.yumpu.com/xx/document/view/62203181/okonr1