Sukces w Ogólnopolskim Konkursie

W tym roku szkolnym po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Ogólnopolskim „Mistrzostwa Szaradziarskie”. Klaudia Sołek i Radosław Rzucidło, oboje z klasy 2F o profilu politechnicznym zajęli drugie miejsce w Polsce, a Wojciech Malaca i Maciej Maciejak także z klasy 2F trzecie miejsce w Polsce.

Pozostali uczestnicy – wszyscy z klasy drugiej politechnicznej, również zajęli wysokie lokaty. I tak: Tomasz Bugaj, Michał Duroń, Alicja Kośmider, Kamil Latała – 4. miejsce, Natalia Kaczor, Karolina Lupa  – 6. miejsce, Kamila Łach – 8. miejsce, Aleksandra Latała, Izabela Wójcik – 9. miejsce, Oliwia Pachel – 10. miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję, a laureatom życzę dodatkowo mile spędzonego czasu w Filharmonii Krakowskiej, bowiem dla zwycięzców Organizator Konkursu OLIMP SCHOOL w Łodzi ufundował dwuosobowe zaproszenia na X Spotkania z Muzyką Perkusyjną.

Joanna Pełech – Pieszczyńska
szkolny koordynator konkursu