Wolontariat w XII LO

Kolejny raz mogliśmy liczyć na uczniów XII LO w akcjach charytatywnych. W imieniu Fundacji „Brata Alberta” dziękujemy za liczny udział i pomoc w zbiórce pieniędzy dla Fundacji w sobotę 10.03. 2018. Miło nam również poinformować, że nasza szkoła została zaproszona w ramach podziękowania za współpracę na 18 Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno – Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ALBERTIANA, który odbył się 19.03 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Festiwal organizowany jest przez Fundację „Brata Alberta” i Fundację „Mimo Wszystko”. Ceremonię prowadziła Anna Dymna i Lidia Jazgar(absolwentka XII LO). Oprócz występów laureatów grup teatralnych z całej Polski, odbyła się również ceremonia wręczenia Medali Św. Brata Alberta. Wśród uhonorowanych znaleźli się: Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, sportowcy: Zofia Noceti-Klepacka i Jakub Błaszczykowski oraz rodzina krakowskich przedsiębiorców państwa Wadowskich.