Z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim – 7 II 2018

W ramach współpracy naszego liceum z Instytutem Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego uczniowie naszego liceum z klas: 3D (sportowej) i 3E (geograficzno – językowej) wraz z opiekunem panią profesor Jolantą Cupiał zostali zaproszeni przez pracowników naukowych tego instytutu na przedmaturalną powtórkę z geografii.

Temat powtórki GEOGRAFIA PRZEMYSŁU – wybrała pani Jolanta Cupiał. Zagadnienie wciąż aktualne, a tematyka bardzo obszerna.

 

Prowadzący powtórkę pan mgr Łukasz Sykała w ciekawy sposób przygotował dla nas prezentację. Mogliśmy wspólnie przypomnieć sobie i utrwalić materiał, a także indywidualnie wytężyć nasze umysły.

Zajęcia w instytucie wraz z pracownikami naukowymi są dobrą formą powtórki materiału przed maturą. Pozwala to nam na weryfikację posiadanej wiedzy, a w razie zaistniałych luk w wiadomościach jest jeszcze czas na ich doprecyzowanie.

Następna przedmaturalna powtórka już niebawem. Z niecierpliwością czekamy

Zdjęcia: Ilona Jasica, 3D