Dzielni Dwunastkowicze!

23 listopada 2017 roku – zwykły, a może i nie zwykły, bo bardziej ponury niż inne jesienny dzień. W szkole od rana trwają gorączkowe przygotowania do kolejnej akcji Honorowego Krwiodawstwa. Sala gimnastyczna XII LO zamienia się w pomieszczenie do rejestracji, wywiadu, konsultacji lekarskiej, kwalifikacji do oddania krwi i miejsce gdzie na końcu tego „toru przeszkód” można honorowo oddać swoją krew. Dziękujemy Wam Wszystkim – uczniom, absolwentom i przybyłym do szkoły przyjaciołom. To Wasza dzielna postawa przyniosła wymierne rezultaty w postaci kolejnych nazwisk zarejestrowanych na liście dawców krwi i bezcennych litrów tego niemożliwego do podrobienia leku ratującego ludzkie życie! Tak trzymać 🙂

Do zobaczenia ze Wszystkimi znów w lutym – znów dajmy coś od siebie dla Drugiego Człowieka.