Z WIZYTĄ NA UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM – 8 GRUDNIA 2016

W ramach współpracy naszego liceum z Instytutem Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego uczniowie naszego liceum z klasy 3E (geograficzno – językowej) wraz z opiekunem panią profesor Jolantą Cupiał zostali zaproszeni przez pracowników naukowych tego instytutu na przedmaturalną powtórkę z geografii. Temat powtórki GEOGRAFIA PRZEMYSŁU – wybrała pani Jolanta Cupiał. Zagadnienie niełatwe, tematyka bardzo obszerna, a realizację tego działu właśnie skończyliśmy omawiać na lekcjach geografii.

Prowadzący powtórkę pan mgr Łukasz Sykała w ciekawy sposób przygotował dla nas prezentację. Mogliśmy wspólnie przypomnieć sobie i utrwalić materiał, a także indywidualnie wytężyć nasze umysły.

Zajęcia w instytucie wraz z pracownikami naukowymi są dobrą formą powtórki materiału przed maturą. Pozwala to nam na weryfikację posiadanej wiedzy, a w razie zaistniałych luk w wiadomościach jest jeszcze czas na ich doprecyzowanie. Następna przedmaturalna powtórka już niebawem. 
Z niecierpliwością czekamy smile

Opracowały:
Tekst: Jolanta Cupiał
Zdjęcia: Magda Gawlik, 3E