OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO-PLANETA PLUS ” 2016/2017

Miło mi poinformować, iż w tegorocznej IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo – Planeta PLUS ” 2016/2017” udział wzięli uczniowie z klasy 2D (sportowej). Konkurs testowy obejmował tematykę z zakresu Geografia Polski – „Bałtyk i pobrzeża Bałtyku”. Wyróżnienie i najlepszy wynik uzyskała Klaudia Nalepa.

Dyplomami wyróżnienia nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wykazali się równie rozległą wiedzą : Katarzyna Michalik, Magdalena Cholewa, Mateusz Kania, Ilona Jasica, Angelika Jangrot, Eunika Wołoszyn, Kamila Drabiec, Sebastian Bentkowski, Aleksandra Tylek, Kamil Łach, Gabriela Kierzkowska, Olga Różycka, Michał Chrabota, Katarzyna Stachel, Maciej Jarzmik, Daria Korcz, Mateusz Jurek, Patrycja Korzonek, Filip Warzecha, Wiktor Salamonowicz, Pola Kruc, Cyprian Ciężkowski, Karol Stanek, Agata Marek. Wszystkim serdecznie gratuluję, zachęcam do rozwijania swoich zainteresowań oraz uczestnictwa w następnej edycji konkursu.