OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO-PLANETA 2015/2016”

Miło mi poinformować, iż w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo – Planeta 2015/2016” udział wzięło 24 uczniów z klasy 2E.

Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole w konkursie testowym z zakresu geografii regionu i Polski uzyskała Patrycja Połatyńska-Rząsa.

Dyplomy wyróżnienia otrzymali także następujący uczniowie: Wiktoria Mrówczyńska, Kamila Domagała, Natalia Nawrocka, Sandra Wojtal, Julia Majka, Kamila Dybek, Kamil Ciborowski, Natalia Prucnal, Rafał Mida, Agnieszka Olszowska, Weronika Migdał, Anna Zdybał, Jan Kukla, Klaudia Maciejewska, Magdalena Gawlik, Mateusz Kierzkowski, Dawid Fic, Aleksandra Nowak.

Dyplomami uznania nagrodzeni zostali: Monika Porębska, Angelika Jabłońska, Krzysztof Skrzypek, Jakub Klementowicz, Alicja Czaja.

 

Drugie wyróżnienie – za pracę indywidualną – Komitet Organizacyjny Konkursu przyznał Alicji Czai.

Udział w konkursie dostarcza uczniom rozrywki umysłowej. Jest też sprawdzianem ich umiejętności, a jednocześnie przyczynia się do popularyzacji i pogłębiania wiedzy z zakresu geografii regionu, Polski i świata.

 

Wszystkim serdecznie gratuluję. Zachęcam do rozwijania swoich umiejętności i życzę sukcesów w następnej edycji konkursu.