Dzień Otwarty – 6 maja 2017 – fotorelacja

Sobotni poranek przywitał nas ekscytującą, świąteczną niemal atmosferą. Nauczyciele i uczniowie dokonywali ostatnich „poprawek” w salach. Wszystko po to, aby jak najlepiej przyjąć w gościnne progi Dwunastki Gimnazjalistów zainteresowanych nauką w XII Liceum.

Goście zaczęli napływać tuż przed godziną 10:00. W kolejnych klasach mieli możliwość zapoznania się z profilami, które znajdą się w ofercie edukacyjnej w nowym roku szkolnym. Nauczyciel i uczniowie odpowiadali na najtrudniejsze nawet pytania, prezentowali podręczniki, opowiadali o zakresach materiału. Przyszli licealiści rozwiązywali przedmiotowe zagadki i wygrywali drobne upominki. Zainteresowani poznali także niezwykle bogatą ofertę językową naszego liceum oraz osiągnięcia sportowe i artystyczne Dwunastkowiczów. O godzinie 11:00 wszyscy zgromadzili się w Sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w spotkaniu z Dyrekcją Dwunastki.

Dzień Otwarty jest niezwykle miłym zdarzeniem. Dużą radość sprawiają nam spotkania z Kandydatami i ich Rodzicami. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i tym,którzy przyczynili się do zbudowania wyjątkowej aury tego dnia. Mamy nadzieję, że ze wszystkimi Gimnazjalistami, którzy przekroczyli próg Dwunastki spotkamy się we wrześniu.