PROPOZYCJA DLA MŁODYCH FILMOWCÓW!

Propozycja dla młodych (15-24 lat) miłośników kina amatorskiego. Weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Amatorskich KLAPS! Nakręć film fabularny, dokumentalny, animowany lub teledysk.

Oceniane będą przede wszystkim: kreatywność, oryginalność tematu filmu, wykonanie, estetyka oraz jakość pracy.

Filmy ocenia profesjonalne jury, które spośród nadesłanych prac wyłania 30 najlepszych, których autorzy zostają finalistami naszego konkursu. Spędzą oni w Bydgoszczy dwa dni od 9 do 10 czerwca 2016 Będą mogli m.in: poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas warsztatów filmowych, zwiedzić Bydgoszcz, podążając śladami kręconych tu filmów oraz spędzić wieczór w dobrym towarzystwie oglądając nagrodzone w poprzednich edycjach filmy w zaprzyjaźnionej kawiarni. Laureaci i finaliści konkursu zostaną nagrodzeni podczas Gali Finałowej, która odbędzie się dnia 10.06.2016 r. Nagrody zostaną przyznane w 4 głównych kategoriach, wręczona będzie również nagroda Grand Prix, której laureata wybiera publiczność.

Zgłoszenia od 1 marca do  15 maja 2016.
Więcej informacji na: http://klaps.bydgoszcz.eu/.
Informacje i zgłoszenia u p. Jolanty Horosin-Klamry