PROJEKT ZNIKAJĄCE KRAJOBRAZY

Serdecznie zapraszamy  do włączenia się w projekt ZNIKAJĄCE KRAJOBRAZY realizowany w ramach zadania Województwa Małopolskiego Naukowe Inspiracje – Ciekawe i Kreatywne 2016 przez Fundację „Zawsze Warto” we współpracy z Kołem Naukowym „Młoda Urbanistyka” Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Projekt to uczniowsko-studenckie poznawanie dziedzictwa kulturowego Beskidu Wyspowego w czasie aktywnych spotkań, wyjazdu oraz sesji naukowej. W planach:

  • wykład monograficzny dla uczniów oraz studentów w Krakowie – 19 października 2016, godz. 16.00
  • wyjazdowe warsztaty (jednodniowe) wspólne dla uczniów i studentów (Rabka – Zdrój, w tym gra terenowa – 4 listopada 2016)
  • studencko-uczniowska sesja naukowa połączona z konkursem na prezentacje tematyczne.

Dodatkowych informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje Agata Białek.