WITAJCIE W DWUNASTCE!

Razem rozpoczynamy nowy rok szkolny i razem możemy osiągnąć wiele sukcesów- każdy na marę swoich chęci i możliwości. Ale wspólnie jest o wiele łatwiej i… ciekawiej.

Tegoroczni uczniowie klas pierwszych spotkali się przed budynkiem szkoły na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017 z dyrekcją XII LO, wychowawcami, nauczycielami oraz reprezentantami samorządu uczniowskiego.

W słowach pełnych serdeczności i zachęty do twórczego działania dyrektor Ryszard Nowak przywitał nowych członków społeczności naszej szkoły. Ważnym elementem uroczystości było wręczenie dwunastu wyróżnień uczniom, którzy uzyskali najwięcej punktów w postępowaniu rekrutacyjnym. Nagrodzeni w ten sposób zostali: Arkadiusz Budzyński, Maciej Maciejak z klasy If, Izabela Wójcik z Ie, Natalia Kaczor z Ib, Aleksandra Klimas z Ie, Kamil Noga z Ic, Kamil Latała z If, Kamila Łach z Ie, Magdalena Głąb z Ia, Wiktoria Puchała z Ia, Bartłomiej Szydłak z If oraz Wojciech Adamski z klasy Ib.

Nad sprawnym przebiegiem uroczystości czuwała pani Małgorzata Nazarewicz.

Wszystkich ciekawiło, co nowym uczniom powie już zadomowiony w Dwunastce przewodniczący szkolnego samorządu Damian Małeta z klasy IIIf. Z humorem opowiedział o naszym liceum, zapewniając pierwszoklasistów, że dokonali dobrego wyboru przychodząc właśnie tutaj. Zwrócił się też do nauczycieli z prośbą o wyrozumiałość i uśmiech.
No, ale na to w Dwunastce zawsze można liczyć. Zatem witajcie, pierwszoklasiści, w progach naszej szkoły, powodzenia!