SZLACHETNA PACZKA Z DWUNASTKI

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byliście wśród nich!

Jako prowadzący akcję w szkole chciałbym bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w akcję Szlachetna Paczka! Uzbieraliśmy ok. 1200zł! Za ofiarowane pieniądze zakupiliśmy najważniejsze dla rodziny Pana Piotra rzeczy. Rodzina bardzo ucieszyła się z prezentów, najbardziej z materaca, dzięki któremu nie będą musieli spać na ziemi. Chciałbym przekazać serdeczne podziękowania, od rodziny Pana Piotra, dla każdego uczestnika akcji z naszej szkolnej społeczności! Osobiście, chciałbym również podziękować przewodniczącym, którzy przekazywali informacje swoim klasom i tym, którzy zbierali pieniądze do skarbonek, klasie 2A, która niewątpliwie zebrała największą sumę, Pani Białek, która wspierała nas i załatwiła nam transport oraz Pani Patrycji, która była naszym pośrednikiem z rodziną i informatorem. Mam nadzieję, że jako szkoła będziemy brać udział w większej ilości takich wolontariatów! Dziękuję za pomoc i współpracę!

Przewodniczący XII LO, Damian Małeta!